Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut Sistem Ön Muhasebe Programı

Bilgilenmek, eğlenmek, mesajlaşmak, haberleşmek, alışveriş yapmak ve bankacılık işlemleriniz için interneti kullanıyorsunuz. 

Şirketinizin muhasebesini yönetmek için de online çözümlerden faydalanabilirsiniz. 

Ticari1.com'un bulut tabanlı olması yani online çalışması, işletmenizin ön muhasebe ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabilmenizi mümkün kılar. İnternet erişiminiz olduğu sürece, bulunduğunuz her ortamdan mobil cihazınız veya bilgisayarınızla finansal hareketlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Üstelik, bütün bu işlemleri daha hızlı, pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Ticari1 bulut muhasebe sistemi avantajları nelerdir?

  • Ticari1'de kurulum yapılmadığından teknik desteğe ihtiyacınız yoktur. Bilgisayarınıza her hangi bir kurulum, ayarlama yapmadan direk tarayıcıdan www.ticari1.com adresini yazarak işinize bağlanabilirsiniz.
  • Muhasebe sisteminizi kurmak ve çalıştırmak için ofisinizde sunucu donanımı ve yazılımına ihtiyacınız yoktur. Ayrıca verilerinizi saklama maliyeti de yoktur. Ticari1.com sizin işinizi hızlı, doğru ve güvenli olarak yapmanız için gerekli olan her şeyi bulut üzerinde çalıştırıyor.
  • Ticari1.com hesabınıza girdiğiniz tüm verileriniz yüksek standartlarda korunur, sadece siz görebilirsiniz. 
  • Girdiğiniz tüm bilgiler sık sık yedeklenir. İstenmelen bir veri kaybı olduğunda eski yedeklerinden çalışmaya devam edersiniz.
  • Verileriniz bulut sistemde korunup yedeklendiği için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda muhasaba programınızdaki kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
  • İşinize bağlanmak için internete bağlı bir bilgisayar ya da cep telefonu yeterlidir. Fatura kesersiniz, mal kabul yaparsınız, tahsilat-ödeme yaparsınız, çek girersiniz vs..
  • Ticari1'i dilerseniz (iOS ve Android sisteme sahip) tablet veya akıllı telefonlarınıza indirip her yerden online olarak işinizi yönetebilirsiniz.
  • Hesabınıza yeni kullanıcılar ekleyebilir; diğer çalışanlarınız ile aynı anda çalışabilirsiniz. Hatta mali müşavirinize de bir hesap açarak onun da sisteminize erişmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ticari1, sürekli geliştirilen bir programdır. Bulut tabanlı olması sayesinde, yazılım güncellemeleri anında sizin kullanımınıza sunulur. Geleneksel programların aksine her geliştirme için güncelleme hizmeti satın almanız gerekmez. 
  • Fatura yazdırma, cari hesap takibi ve yönetimi, gider takibi ve yönetimi, stok takibi, online tahsilat, e-fatura ve e-arşiv, raporlama gibi işlemlerin yanında banka, e-ticaret entegrasyonları sayesinde ön muhasebe işlemlerinizin tamamını internet üzerinden ve tek bir programla yönetebilirsiniz.

Serbest Meslek faaliyetleri nelerdir?

22.12.2020 08:21:50

Her türlü serbest meslek faaliyetinden doğan kazançlar serbest meslek kazancıdır.

e-SMM Devamı

E-ticarette rekor beklentisi: Yüzde 38'e yükselecek

30.10.2020 06:53:39

Türkiye'de geçen yıl 190 milyar lira düzeyinde bulunan e-ticaret hacminin bu yıl 213 milyar liraya, gelecek yıl da 240 milyar lira yükselmesi bekleniyor.

e-Ticaret Devamı

Anahtar Teslim e-Ticaret

23.10.2020 20:28:48

İstenmeyen mesaj devri bitiyor

16.10.2020 18:17:32

İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile müşterilere mesaj gönderen şirketler, vatandaştan izin almak zorunda olacak.

Devamı

Tarım Bakanlığından Gençlere ve Kadın Çiftçilere, %50 Hibe Desteği

12.9.2020 09:33:19

Tarım ve Orman Bakanlığından, küçük aile işletmelerine %50 hibe desteği açıklandı

Devamı

e-İrsaliye Başvuru

19.8.2020 15:07:38

Ticari1.com ile e-irsaliye kesmek kolay ve hızlı.

e-İrsaliye e-Dönüşüm e-Belge Devamı

Kullandığınız Yazılımdan e-Defter oluşturmak Ticari1 ile çok kolay

19.8.2020 12:31:54

Muhasebe kayıtlarınızı bitirin, bizi arayın e-Defter'iniz 5-10 dk içinde hazır.

Muhasebe Programı e-Defter e-SMM Devamı

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

Giriş Yap Hesap Oluştur
WhatsApp