Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut Sistem Ön Muhasebe Programı

Bilgilenmek, eğlenmek, mesajlaşmak, haberleşmek, alışveriş yapmak ve bankacılık işlemleriniz için interneti kullanıyorsunuz. 

Şirketinizin muhasebesini yönetmek için de online çözümlerden faydalanabilirsiniz. 

Ticari1.com'un bulut tabanlı olması yani online çalışması, işletmenizin ön muhasebe ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabilmenizi mümkün kılar. İnternet erişiminiz olduğu sürece, bulunduğunuz her ortamdan mobil cihazınız veya bilgisayarınızla finansal hareketlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Üstelik, bütün bu işlemleri daha hızlı, pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Ticari1 bulut muhasebe sistemi avantajları nelerdir?

  • Ticari1'de kurulum yapılmadığından teknik desteğe ihtiyacınız yoktur. Bilgisayarınıza her hangi bir kurulum, ayarlama yapmadan direk tarayıcıdan www.ticari1.com adresini yazarak işinize bağlanabilirsiniz.
  • Muhasebe sisteminizi kurmak ve çalıştırmak için ofisinizde sunucu donanımı ve yazılımına ihtiyacınız yoktur. Ayrıca verilerinizi saklama maliyeti de yoktur. Ticari1.com sizin işinizi hızlı, doğru ve güvenli olarak yapmanız için gerekli olan her şeyi bulut üzerinde çalıştırıyor.
  • Ticari1.com hesabınıza girdiğiniz tüm verileriniz yüksek standartlarda korunur, sadece siz görebilirsiniz. 
  • Girdiğiniz tüm bilgiler sık sık yedeklenir. İstenmelen bir veri kaybı olduğunda eski yedeklerinden çalışmaya devam edersiniz.
  • Verileriniz bulut sistemde korunup yedeklendiği için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda muhasaba programınızdaki kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
  • İşinize bağlanmak için internete bağlı bir bilgisayar ya da cep telefonu yeterlidir. Fatura kesersiniz, mal kabul yaparsınız, tahsilat-ödeme yaparsınız, çek girersiniz vs..
  • Ticari1'i dilerseniz (iOS ve Android sisteme sahip) tablet veya akıllı telefonlarınıza indirip her yerden online olarak işinizi yönetebilirsiniz.
  • Hesabınıza yeni kullanıcılar ekleyebilir; diğer çalışanlarınız ile aynı anda çalışabilirsiniz. Hatta mali müşavirinize de bir hesap açarak onun da sisteminize erişmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ticari1, sürekli geliştirilen bir programdır. Bulut tabanlı olması sayesinde, yazılım güncellemeleri anında sizin kullanımınıza sunulur. Geleneksel programların aksine her geliştirme için güncelleme hizmeti satın almanız gerekmez. 
  • Fatura yazdırma, cari hesap takibi ve yönetimi, gider takibi ve yönetimi, stok takibi, online tahsilat, e-fatura ve e-arşiv, raporlama gibi işlemlerin yanında banka, e-ticaret entegrasyonları sayesinde ön muhasebe işlemlerinizin tamamını internet üzerinden ve tek bir programla yönetebilirsiniz.

Vergi Tahsilatında Yeni Dönem

29.12.2019 10:08:21

1 Ocak 2020 itibariyle vergileri özel bankalar değil, sadace vergi daireleri, kamu bankaları ve PTT tahsil edebilecek

Devamı

eFatura Fiyatları

18.12.2019 20:06:45

e fatura fiyatları, e arşiv, e smm, e müstahsil fiyatları

e-Fatura e-Defter e-Arşiv e-SMM e-Müstahsil Makbuzu e-İrsaliye e-Dönüşüm eFatura Programı Devamı

e-Arşiv Fatura'da Son Gün 1 Ocak

18.12.2019 11:12:16

1 Ocak 2020 tarihine kadar e-Arşiv Fatura sistemine geçmemiş olan mükelleflere, her belge için en az 240 TL ceza

Devamı

Hal Kayıt Sistemi (HKS) Nedir?

14.12.2019 20:23:13

Hal Kayıt Sistemi ile sebze ve meyve ticaretine ilişkin güncel veri tabanının oluşturulması hedeflenmiştir. 

e-Müstahsil Makbuzu Müstahsil Makbuzu Devamı

Mali Müşavir Seçimi Nasıl Olmalı?

3.12.2019 08:01:45

Şirketinizin kuruluş aşamasında veya daha sonraki dönemlerde çalışmayı düşündüğünüz Mali Müşaviri seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Muhasebe Asena Öztürk Devamı

e-Belge Zorunluluk Tarihleri

28.11.2019 08:43:59

e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-SMM Geçiş Süreci, Geçiş Tarihi ve Kullanım zorunlulukları

e-Fatura e-Arşiv e-SMM e-Belge Devamı

Serbest meslek nedir, serbest meslek erbabı kimdir?

19.11.2019 18:07:53

193 sayılı Gelir Vergisi Kanunun 66'ncı maddesinde sayılan ve serbest meslek faaliyetini kendi nam ve hesabına, mutat meslek halinde ifa eden kişiler serbest meslek erbabıdır.

e-SMM Devamı

Yeni e-Arşiv Tebliği Yayınlandı

31.10.2019 18:01:03

Düzenlenecek faturaların vergiler dahil toplam tutarı 5.000 TL'yi aşması söz konusu olduğunda faturalar e-Arşiv Fatura olarak düzenlenmek zorundadır.

e-Arşiv Asena Öztürk Devamı

ticari1-mobil-uygulamayı-indirin

Giriş Yap Hesap Oluştur