Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut Sistem Ön Muhasebe Programı

Bilgilenmek, eğlenmek, mesajlaşmak, haberleşmek, alışveriş yapmak ve bankacılık işlemleriniz için interneti kullanıyorsunuz. 

Şirketinizin muhasebesini yönetmek için de online çözümlerden faydalanabilirsiniz. 

Ticari1.com'un bulut tabanlı olması yani online çalışması, işletmenizin ön muhasebe ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabilmenizi mümkün kılar. İnternet erişiminiz olduğu sürece, bulunduğunuz her ortamdan mobil cihazınız veya bilgisayarınızla finansal hareketlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Üstelik, bütün bu işlemleri daha hızlı, pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Ticari1 bulut muhasebe sistemi avantajları nelerdir?

  • Ticari1'de kurulum yapılmadığından teknik desteğe ihtiyacınız yoktur. Bilgisayarınıza her hangi bir kurulum, ayarlama yapmadan direk tarayıcıdan www.ticari1.com adresini yazarak işinize bağlanabilirsiniz.
  • Muhasebe sisteminizi kurmak ve çalıştırmak için ofisinizde sunucu donanımı ve yazılımına ihtiyacınız yoktur. Ayrıca verilerinizi saklama maliyeti de yoktur. Ticari1.com sizin işinizi hızlı, doğru ve güvenli olarak yapmanız için gerekli olan her şeyi bulut üzerinde çalıştırıyor.
  • Ticari1.com hesabınıza girdiğiniz tüm verileriniz yüksek standartlarda korunur, sadece siz görebilirsiniz. 
  • Girdiğiniz tüm bilgiler sık sık yedeklenir. İstenmelen bir veri kaybı olduğunda eski yedeklerinden çalışmaya devam edersiniz.
  • Verileriniz bulut sistemde korunup yedeklendiği için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda muhasaba programınızdaki kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
  • İşinize bağlanmak için internete bağlı bir bilgisayar ya da cep telefonu yeterlidir. Fatura kesersiniz, mal kabul yaparsınız, tahsilat-ödeme yaparsınız, çek girersiniz vs..
  • Ticari1'i dilerseniz (iOS ve Android sisteme sahip) tablet veya akıllı telefonlarınıza indirip her yerden online olarak işinizi yönetebilirsiniz.
  • Hesabınıza yeni kullanıcılar ekleyebilir; diğer çalışanlarınız ile aynı anda çalışabilirsiniz. Hatta mali müşavirinize de bir hesap açarak onun da sisteminize erişmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ticari1, sürekli geliştirilen bir programdır. Bulut tabanlı olması sayesinde, yazılım güncellemeleri anında sizin kullanımınıza sunulur. Geleneksel programların aksine her geliştirme için güncelleme hizmeti satın almanız gerekmez. 
  • Fatura yazdırma, cari hesap takibi ve yönetimi, gider takibi ve yönetimi, stok takibi, online tahsilat, e-fatura ve e-arşiv, raporlama gibi işlemlerin yanında banka, e-ticaret entegrasyonları sayesinde ön muhasebe işlemlerinizin tamamını internet üzerinden ve tek bir programla yönetebilirsiniz.

Tarım Bakanlığından Gençlere ve Kadın Çiftçilere, %50 Hibe Desteği

12.9.2020 09:33:19

Tarım ve Orman Bakanlığından, küçük aile işletmelerine %50 hibe desteği açıklandı

Devamı

e-İrsaliye Başvuru

19.8.2020 15:07:38

Ticari1.com ile e-irsaliye kesmek kolay ve hızlı.

e-İrsaliye e-Dönüşüm e-Belge Devamı

Kullandığınız Yazılımdan e-Defter oluşturmak Ticari1 ile çok kolay

19.8.2020 12:31:54

Muhasebe kayıtlarınızı bitirin, bizi arayın e-Defter'iniz 5-10 dk içinde hazır.

Muhasebe Programı e-Defter e-SMM Devamı

Ticari1 - Pazaryeri Entegrasyonları

11.8.2020 17:15:34

Bu entegrasyon sayesinde pazaryerleri ile muhasebe/ticari yazılımınız arasında tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.

Pazaryeri Entegrasyonu N11 Trendyol HepsiBurada Devamı

e-Adisyon

18.7.2020 20:58:43

Gelir İdaresi Başkanlığı, adisyonların elektronik ortamda e-belge olarak hazırlanması için bir düzenleme taslağı hazırladı.

Devamı

Ticaret Bakanı ETBİS'i Tanıttı

24.6.2020 11:10:52

Vatandaşlar sitelerin güvenirliğini ETBİS'ten sorgulayabilecek

e-Ticaret Devamı

WhatsApp ile dijital ödeme başladı

18.6.2020 12:06:56

Facebook Pay, WhatsApp'a entegre ederek test ettiği dijital ödemelerini Brezilya'da hayata geçirdi.

Devamı

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Nedir?

8.6.2020 21:06:48

Göndericisi görünen kişi/kuruluş tarafından gönderilip gönderilmediği, alıcısı tarafından okunup okunmadığı KEP ile mümkün

Devamı

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

Giriş Yap Hesap Oluştur